دستورالعمل استفاده Keto BodyTone

دستورالعمل های Keto BodyTone

کپسول های Keto BodyTone مشخصات و نشانه های خاص خود را برای استفاده دارند. قبل از خرید ، باید به دقت مطالعه کنید که چگونه کاهش وزن از طریق کتوز رخ می دهد. این برای کسانی که می خواهند در روند کاهش وزن به حداکثر موفقیت برسند و می خواهند بدانند که چگونه از این دارو استفاده کنند مهم است.

نحوه استفاده از کپسول

نحوه استفاده از کپسول های Keto BodyTone

کپسول های Keto BodyTone باید دقیقاً طبق دستورالعمل استفاده شوند. دوره 1 ماه طول می کشد. کپسول ها باید 2 بار در روز ، نیم ساعت قبل از غذا مصرف شوند. کپسول ها باید با مقدار زیادی آب شسته شوند. بهتر است قبل از ناهار و شام مصرف شوند. در این دوره های مصرف غذا ، کپسول ها به بهترین وجه جذب می شوند. در این حالت ، رژیم غذایی باید برای کاهش وزن از طریق کتوز تنظیم شود.

مواد مغذی درصد تقریبی در رژیم غذایی
چربی ها 70٪
پروتئین 25٪
کربوهیدرات ها پنج درصد

کپسول های کتوز ، علائم استفاده

کپسول های کتوز برای کسانی که کتوز را به عنوان مدل کاهش وزن انتخاب کرده اند عالی است. هنگام استفاده ، کپسول ها دریافت انرژی از سلول های چربی را فعال می کنند ، در نتیجه آنها را به طور فعال می سوزانند. این باعث افزایش تولید اجسام کتون می شود. به نوبه خود ، حالت بدن نرمال می شود ، وزن اضافی از بین می رود و اشتها کاهش می یابد.

اول از همه ، کپسول ها برای مردان و زنانی که از چربی اضافی بدن رنج می برند در نظر گرفته شده است. در روند مصرف ، اشتها کاهش می یابد و بی علاقگی و خستگی مداوم از بین می رود. با استفاده مناسب از دارو ، وزن اضافی از بین می رود و روند هضم در بدن عادی می شود.

موارد منع مصرف

کپسول ها هیچ منع مصرفی ندارند. با تشکر از ترکیب طبیعی. با تشکر از اجزای قابل هضم که در ترکیب دارو وجود دارد ، از جمله:

  • بتا هیدروکسی بوتیرات باعث کتوز در بدن می شود.
  • مجموعه اسیدها و ویتامین های موجود در کپسول به تجزیه و جذب چربی ها کمک می کند.
  • عصاره گیاهان و گیاهان دارای اثر آنتی اکسیدانی هستند و هضم را نرمال می کنند.
  • ریز مغذی ها به حفظ سطح بالای کتوز مداوم کمک می کنند.

اگر شک دارید ، با یک پزشک مشورت کنید. اما کپسول های لاغری کاملاً آزمایش شده و ایمن هستند. از بدن در برابر ابتلا به دیابت ، تومورها و بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند. این دارو کاملاً بی خطر است و در تاجیکستان برای خرید موجود است.