روش های لاغری در سالن ها - اثربخشی روش های آرایشی بدن

همراه با اصلاح تغذیه و ورزش، روش های ویژه برای کاهش وزن در سالن ها نتیجه ای به همان اندازه موثر به ارمغان می آورد. تعداد زیادی از آنها وجود دارد - برخی فقط با هدف بهبود وضعیت پوست هستند، در حالی که برخی دیگر بر لایه چربی تأثیر می گذارند. هر نوع با اثرات و مزایای خاصی مشخص می شود. در مورد موثرترین روش های کاهش وزن از اطلاعات عکس زیر بیشتر بخوانید.

عمل های زیبایی لاغری

تمام روش هایی که باعث کاهش وزن می شوند به دو دسته لوازم آرایشی و سخت افزاری تقسیم می شوند. دومی در دستیابی به نتایج مؤثرتر است، اما به همان اندازه ایمن نیستند، زیرا تعداد بیشتری از موارد منع مصرف دارند. به همین دلیل، بسیاری از خانم ها به دنبال درمان های زیبایی لاغری در سالن ها هستند. آنها با یک اثر ملایم و آرامش بخش مشخص می شوند. این رویه ها عبارتند از:

 1. حمامدمای بالا باعث افزایش گردش خون و در نتیجه سرعت بخشیدن به فرآیند چربی سوزی می شود.
 2. بشکه گیاهی سدر. این یک مینی سونا است. با هدف از بین بردن مایعات اضافی، کاهش ظاهر سلولیت.
 3. بسته بندی و ماسک. این روش ها بسیار شبیه به یکدیگر هستند. آنها گرم یا سرد هستند. قبل از خود جلسه، بدن اسکراب می شود و سپس با محصولات حرفه ای که شامل فعال کننده تالاسو است، پوشانده می شود. پوشش روی سلولیت اثر می گذارد، مواد سمی را از بین می برد، پوست را تغذیه می کند.
 4. ماساژ. ماهیت آرایشی عمدتا دستی است. نوع دیگر طب سوزنی است که بر نقاط فعال خاص بدن تاثیر می گذارد. روش های ماساژ اثر تخلیه لنفاوی را ایجاد می کند - جریان خون را بهبود می بخشد، خطوط بدن را سفت می کند و سلولیت را کاهش می دهد.

روش های سخت افزاری لاغری

با انتخاب کاهش وزن سخت افزاری، می توان به نتیجه موثرتری امیدوار بود، اما چنین روش هایی گران تر از روش های ساده آرایشی هستند. همه آنها روشهای متفاوتی برای عمل روی بدن دارند. برخی از آنها از طریق جریان الکتریکی و برخی دیگر از طریق سرما به رسیدن به نتیجه کمک می کنند. روش هایی بر اساس سونوگرافی یا قوطی های مخصوص وجود دارد که خلاء ایجاد می کند. از مؤثرترین روش های سالن، موارد زیر را می توان متمایز کرد:

 1. مزوتراپیاین شامل معرفی مخلوط های ویژه ای از مواد فعال بیولوژیکی در زیر پوست است که فرآیندهای تجزیه چربی را تسریع می کند.
 2. سرما درمانی. این جلسه در سالن شامل قرار دادن پوست در معرض سرما به صورت موضعی (کرایوالکتروفورز) یا به طور کلی (کرایوسونا) است.
 3. اوزون درمانیاین فرآیند معرفی یک آماده سازی از یک اکسید کننده قوی ازن به لایه چربی است. با تشکر از او، چربی در مناطق مشکل ذوب می شود.
کرایوتراپی برای کاهش وزن

ماساژ LPG

این روش برای سلولیت، کشش کم پوست، ادم و رسوبات چربی موضعی نشان داده شده است. لایه ناخواسته در ناحیه مشکل با غلتک های مخصوص سفت می شود. یک اثر خلاء در زیر آنها ایجاد می شود که به دلیل آن پوست خمیر می شود. در نتیجه، گردش خون تحریک می شود، متابولیسم در سلول ها افزایش می یابد. اثر حتی پس از یک جلسه قابل توجه خواهد بود. برای تثبیت اثر، توصیه می شود در مجموع 6 مورد از آنها را تکمیل کنید.

ماساژ LPJI فقط روی لباس مخصوصی که قبل از جلسه پوشیده می شود انجام می شود. این شامل یک بافت اندرمولوژیک الاستیک است که بهداشت عمل را تضمین می کند. علاوه بر این، کت و شلوار باعث کاهش درد هنگام سر خوردن دستگاه روی بدن می شود و از کشش بیش از حد پوست جلوگیری می کند. اثر پیوست ها می تواند متفاوت باشد - از آرامش بخش گرفته تا سلول های چربی تهاجمی و "شکستن".

ماساژ غلتکی وکیوم LPG

نوع دیگری از روش های سالنی که برای آن از ماساژ با دستگاه LPG استفاده می شود، لیپوماساژ است. بدون کت و شلوار مخصوص روی پوست باز با استفاده از لوازم آرایشی ضد سلولیت و روغن های مخصوص انجام می شود. تفاوت بین این روش در این است که به پاکسازی اپیدرم از پوسته های شاخی کمک می کند. علاوه بر این، بدون کت و شلوار، عرق و عصاره غدد چربی بیشتری آزاد می شود، یعنی. سرباره ها و سموم به طور فعال تر آزاد می شوند. در اینجا برخی از ویژگی های لیپوماساژ وجود دارد:

 1. ماساژ وکیوم تأثیر قوی تری بر عملکرد سیستم عصبی مرکزی و محیطی دارد. این باعث افزایش فرآیندهای متابولیک می شود.
 2. دستگاه ماساژ غلتکی مجهز به قطعات فلزی است که به راحتی روی پوست باز مخصوصاً روغن می لغزند.
 3. استفاده مستقیم از فرمولاسیون های ضد سلولیت روی پوست به مرطوب شدن بیشتر پوست کمک می کند.
 4. هنگام ماساژ بدون کت و شلوار، متخصص بهتر می تواند مناطق مشکل دار و تغییرات آنها را ببیند.

ماساژ لاغری

ماساژ فعلی حرفه ای برای کاهش وزن را میوستیمولاسیون می گویند. یک مکنده مخصوص - الکترودها - در ناحیه عضلات بزرگتر به بدن انسان متصل می شود. ریز جریان ها از طریق آنها تغذیه می شوند و باری مشابه آنچه برای تمرین در باشگاه معمول است ایجاد می کنند. این باعث می شود ماهیچه ها منقبض شوند و در نتیجه کالری هدر بروند (تا 2000 در هر جلسه) و چربی بسوزانند. Myostimulation هزینه بالاتری دارد، اما یکی از موثرترین آنها است. برای یک نتیجه خوب، توصیه می شود 10 جلسه را طی کنید. در دوران بارداری، روزهای بحرانی و تومور ممنوع است.

برنامه فرم دهی بدن

هیچ رژیم غذایی یا بسته بندی بدن به شما کمک نمی کند از شر سلول های چربی خلاص شوید. فقط کم می کنند ولی با تغذیه نامناسب دوباره حجمش زیاد می شود. کاویتاسیون برای شکستن غشای قوی سلول چربی و حذف محتویات آن استفاده می شود. اصل عملکرد چنین برنامه شکل دهی بدن مشابه لیپوساکشن است، زمانی که چربی در یک منطقه مشکل خاص برداشته می شود. در اثر عملکرد دستگاه حباب هایی در فضای بین سلولی سلول های چربی ایجاد می شود. سپس می ترکند و موج ضربه ای ایجاد می کنند. این باعث از بین رفتن سلول چربی می شود.

دستگاه ماساژ برای کاهش وزن

رفع چربی شکم

پروستراپی یک جایگزین مدرن برای ماساژ است، زیرا جایگزین 10 جلسه او به طور همزمان می شود. شما می توانید تا 2 تا 5 سانتی متر در هر بار کاهش وزن داشته باشید. تاثیر این روش برای کوچک کردن شکم بر اساس فشاری است که فرد هنگام پوشیدن کت و شلوار خاص تجربه می کند. هوا با مکث های 0. 5 تا 2 دقیقه به داخل آن تزریق می شود که منجر به افزایش گردش خون می شود. تصور این است که شما کرست پوشیده اید. نتیجه حذف مایعات اضافی و کاهش وزن خواهد بود. برای تثبیت اثر، لازم است یک دوره 14 جلسه ای با فرکانس 1 هر 2 روز انجام شود.

درمان های SPA لاغری

سالن ها می توانند راه های جالب و لذت بخش دیگری را برای کاهش وزن ارائه دهند. اینها درمان های لاغری SPA هستند. در میان آنها، مناطقی مانند بسته بندی، حمام، لایه برداری و ماساژ برجسته است. مورد دوم رایج ترین هستند. ماساژ را می توان با پوشش بدن، رایحه درمانی، لایه برداری ترکیب کرد. گزینه دستی جلوه خوبی می دهد، زیرا فشار از این طریق بهتر احساس می شود و بدن آرام می شود. از بسته بندی، دلپذیرتر و موثرتر است:

 1. شکلات. پوست را جوان می کند، مرطوب می کند، به کاهش ظاهر پوست پرتقال کمک می کند. قبل از انجام عمل در سالن، بدن بخارپز می شود، سپس تمیز می شود و سپس با یک ترکیب شکلاتی پوشانده می شود.
 2. بسته بندی جلبک دریایی. در بیشتر سالن ها محبوبیت کمتری ندارد. رقیق شدن یک پودر مخصوص با روغن های ضروری اثر این روش را افزایش می دهد. بدن آرام می شود و در عین حال تقویت می شود.
بسته بندی لاغری شکلاتی

قیمت درمان های لاغری در سالن ها

هنگام انتخاب یک گزینه خاص از موارد فوق، آخرین معیار قیمت روش های لاغری در سالن نیست. بر اساس عوامل متعددی تعیین می شود. هزینه به صلاحیت متخصص و نوع روش، میزان اثربخشی آن، پیچیدگی روش و دستگاه های مورد استفاده بستگی دارد.